Yerli Mekan -- Mekanın Burası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gençlerin Yeni Mekanı Yerli Mekan Herşeyi Bulabilirsiniz

AnasayfaAnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En kısa zamanda yeni gelışmelerle karsınızda olacagiz...

A-Z Ye Tum Rapperlerin Biyografileri

2 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6
YazarMesaj
al bırde burdan yak
Süper Moderatör
Süper Moderatör
al bırde burdan yak

Erkek Yengeç Kedi
İş/Hobiler : !!! Ne FArk Ederkİ !!!
Kişisel İleti : !!! Ne FArk Ederkİ !!!
Yaz. : Süper Moderatör
Ruh Hali : A-Z Ye Tum Rapperlerin Biyografileri - Sayfa 6 Kizgin10

A-Z Ye Tum Rapperlerin Biyografileri - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: A-Z Ye Tum Rapperlerin Biyografileri   A-Z Ye Tum Rapperlerin Biyografileri - Sayfa 6 I_icon_minitimePaz Mart 08, 2009 7:48 pm

İslamic Force Biyografisi

Gurbetçi Rap grubu Islamic Force, Türkçe Rapi ilk yapan gruplardan biri. Killa Hakan ve Boe-B' den olusan grup tam anlamiyla Hiphop yapiyor. Diger sarkilardan aldigi sampleleri ustalikla birlestiren sarkilara Killa Hakan' in harika vokali can katiyor.

Grubun kurucusu Boe-B hayata gözlerini yumarken, geçtigimiz aylarda Hakan ayrildi.Killa Hakan, Looptown Presents' tan Volkan' in da yardimiyla bireysel çalismalarina basladi. Grubun Almanya' da çikan bir kaseti bulunmakta
al bırde burdan yak
Süper Moderatör
Süper Moderatör
al bırde burdan yak

Erkek Yengeç Kedi

MesajKonu: Geri: A-Z Ye Tum Rapperlerin Biyografileri   A-Z Ye Tum Rapperlerin Biyografileri - Sayfa 6 I_icon_minitimePaz Mart 08, 2009 7:48 pm

Yasin Biyografisi

1984 yilinda , Baskent Ankara’da dogdu. Hip Hop ile küçük yasta tanisti. 14 yasinda , akranlari oyun oynarken o müzik yapmaya merak sardi ve o yaslarda arayis içindeydi. ilk ve Orta okulu Yesilevler ilkögretim okulunda bitirdi. Çevresinde ona yol gösterecek hiç kimseyi bulamiyordu. Eline geçen bir kaç programla beat yapmaya , söz yazmaya basladi, biryandan da break dance hareketlerini çikarmaya çalisiyordu . Çevresindeki bir kaç arkadasiyla evde basit kayitlara giriyordu. Liseyi Bahçelievler Deneme Lisesinde okuyordu. 1999 yilinda tek basina Amerika’ya gitti. Ancak orada yasadigi birçok olaydan dolayi tekrar Türkiye’ye döndü . Okulu bitmisti. Kendisiyle ayni semtte oturan Evren’le tanisti, onunda tecrübesini ve yasam felsefesini göz önünde tuttu ve Mode XL olustu
al bırde burdan yak
Süper Moderatör
Süper Moderatör
al bırde burdan yak

Erkek Yengeç Kedi

Zet Biyografisi

Aslında zet ‘in gerçek isminin nerede doğduğunun pek de önemi yok yaptığı şarkılara bakılırsa. ‘’Kendime telefon açtım al beni kurtar buradan. İnsanlar türk filmlerindeki ölüm sahneleri kadar sahte.dolduramadım bir sayfa bile onlardan bahsederken, yazabildiğim tek şey yalan , hain ve kahpe ‘’derken belki de yaş**ına giren onca insanı bu sözlerde özetlemiş oluyordu zet.
‘’Atma mahpusa beni ,ben suçlu değilim..geri dönemezsin artık ,arkandan kilitli kapım’’ giden sevgiliye zetin ağzından yazılmış muhteşem sözlerdir..

Zetin biyografisini yaparken bize yardımcı olacak tek şeyin kendi şarkılarındaki cümleleri olacağını düşündüğümden zet ancak böyle tanımlanabilir dediğimden böyle bir biyografi yolunu seçtim.
"Gözlerinde deniz yarattım..yüzmeye halim kalmadı diyen zetin bir aşkın yılgınlığını belli eden halini anlayabiliyoruz kolayca".

Hani derler ya bir sanatçının yaş**ı eserlerinde gizlidir. Bunu zette kolayca bulabilmemiz mümkün.
Çünkü zet yaş**ını şarkılarına aktarabilen biri..
Mükemmel lirikleri tüm kaliteli rapperların olduğu kuvvet miraya girmesinde etkili olmuştur.
Zetin yeteneğini keşfeden sagopakajmer zeti kanatları altına almıştır.
SéRzéNisT
Miss Admin
Miss Admin
SéRzéNisT

Kadın Mesaj Sayısı : 1181
Kişisel İleti :        [ SaMT-ı Ümid &  mASUmhaNE BedeN ]        
Ruh Hali : A-Z Ye Tum Rapperlerin Biyografileri - Sayfa 6 Cilgin10

MesajKonu: Geri: A-Z Ye Tum Rapperlerin Biyografileri   A-Z Ye Tum Rapperlerin Biyografileri - Sayfa 6 I_icon_minitimePaz Mart 08, 2009 7:52 pm

Vay ne kasmışsın xD
http://yerlimekan.yetkinforum.com/
al bırde burdan yak
Süper Moderatör
Süper Moderatör
al bırde burdan yak

Erkek Yengeç Kedi

MesajKonu: Geri: A-Z Ye Tum Rapperlerin Biyografileri   A-Z Ye Tum Rapperlerin Biyografileri - Sayfa 6 I_icon_minitimePaz Mart 08, 2009 7:53 pm

:D:D evt bıraz cok oldu

A-Z Ye Tum Rapperlerin Biyografileri
6 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6