Yerli Mekan -- Mekanın Burası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gençlerin Yeni Mekanı Yerli Mekan Herşeyi Bulabilirsiniz

AnasayfaAnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En kısa zamanda yeni gelışmelerle karsınızda olacagiz...

Kestikleri Kuzu Altın Dişli Çıktı !

YazarMesaj
Medya..!
Moderatör
Moderatör
Medya..!

Kadın Ikizler Keçi
İş/Hobiler : Voleybolcu
Ruh Hali : Kestikleri Kuzu Altın Dişli Çıktı ! Parano10

Kestikleri Kuzu Altın Dişli Çıktı ! Empty
MesajKonu: Kestikleri Kuzu Altın Dişli Çıktı !   Kestikleri Kuzu Altın Dişli Çıktı ! I_icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 3:30 pm

Kestikleri kuzunun dişleri altın kaplama çıktı. Görenler çok şaşırdı.

Kestikleri Kuzu Altın Dişli Çıktı ! News1202729728sz6

Edremit'e bağlı Akçay tatil beldesinde inşaat işleriyle uğraşan Halil Bilgi, hayır için kesmek üzere memleketi olan Ağrı'dan kuzu getirtti.

Kuzuyu kestikten sonra kellesini eşinin pişirdiğini ve kuzunun dişlerinde altına benzer bir kaplama olduğunu fark ettiklerini belirten Halil Bilgi, "2 yaşında olduğunu sandığımız kuzuyu hayır için kestik. Kellesini kaynattıktan sonra dişlerinin altın kaplama olduğunu gördük. Birkaç yere giderek incelettik. İlk kez böyle bir durumla karşılaştım ve hâlâ gözlerime inanamıyorum" dedi.

Bir veterinere danıştıktan sonra eşi ve iki çocuğuyla birlikte kuzunun etinden yediklerini ve herhangi bir rahatsızlıklarının olmadığını söyleyen Halil Bilgi, kuzunun yetiştirildiği Ağrı'nın Diyadin yöresinde altın madeni olabileceğini düşünerek yetkililere seslendi. Bilgi, "Ben ve fikir danıştığım insanlar tahmin ediyoruz ki, bu kuzunun yetiştirildiği bölgede altın madeni olabilir. Yetkililerin bu çağrıya kulak vererek Diyadin yöresinde incelemede bulunmasını istiyorum. Bir maden ortaya çıkabilir" dedi.
http://www.yerlimekan.yetkinforumcom

Kestikleri Kuzu Altın Dişli Çıktı !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» H1n1'in Gen Haritasında İnsan Domuz ve Kuş Çıktı
» Bir keSe aLTın
» Zayıflamanın 10 Altın Kuralı
» Forumda Saygıdeğer ve Sevilen Biri Olabilmek İçin 14 Altın Kural!