Yerli Mekan -- Mekanın Burası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gençlerin Yeni Mekanı Yerli Mekan Herşeyi Bulabilirsiniz

AnasayfaAnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En kısa zamanda yeni gelışmelerle karsınızda olacagiz...

ENTEL BURÇLAR

3 posters
YazarMesaj
SéRzéNisT
Miss Admin
Miss Admin
SéRzéNisT

Kadın Mesaj Sayısı : 1181
Kişisel İleti :        [ SaMT-ı Ümid &  mASUmhaNE BedeN ]        
Ruh Hali : ENTEL BURÇLAR Cilgin10

ENTEL BURÇLAR Empty
MesajKonu: ENTEL BURÇLAR   ENTEL BURÇLAR I_icon_minitimeSalı Haz. 09, 2009 6:52 pm

ENTEL BURÇLAR

Daima burçların iyi veya kötü yönlerini okuyoruz, gelin bir de onların entelektüel ahkamlarını dinleyin. Aralarında tanıdıklarınızı bulacaksınız.

Koç Burcu:
Koç'a göre yaşam: "Eğer bana bu dünyaya neden geldiğimi soracak olursanız, bilin ki ben artistim ve yaşamı tanıyıp, sesimi duyurmak için buradayım."

Boğa Burcu:
Boğa kendini anlatıyor; "Biz insanlar sıradan, ilkel ve egoist sürüngenleriz ama ben en iyisi ve en akıllısıyım; beni anlamayanlara acıyorum."

İkizler Burcu:
İkizler düşünüyor; " Her geçen gün beni daha mutlu ve daha bilge yapıyor ama acaba hangisi gerekli?"

Yengeç Burcu:
Yengeç dolunayda felsefe yapıyor; "Eşitlik iddiaları arttıkça insanlık aşağılara düşüyor; ne saçma; ben sizlerle eşit miyim? "

Aslan Burcu:
Aslan ormanda dolaşıyor; "Krallar yıldızlar gibidir, doğarlar ve batarlar; olabilir çünkü asıl önemli olan unvanların ve yapılanların kalıcı olmasıdır. Beni sakın unutmayın."

Başak Burcu:
Başak kuruntu yapıyor; " Bir arkeolog bir kadın için ideal bir kocadır; çünkü yıllar geç tikçe kadını ile daha çok ilgilenip, yakından araştırır. Beni araştırın."

Terazi Burcu:
Terazi talk-Show'da; "Risk, risk, risk; şu dünyadaki en kötü şey işte bu. Kendinle barış ve gerçeği yüzle, yöntem belli ama kendimi tanımam da risk değil mi?"

Akrep Burcu:
Akrep aynaya bakıyor; " Herkes kendini bilge sanıyor, aman tanrım, bu ne büyük bir aptallık. Üstelik seksüel bile değiller; neyse, seks yapalım mı?"

Yay Burcu:
Yay üzülüyor; "İnsanlar o kadar karmaşık, gizemli varlıklar değiller ki, nedir bu felsefeler, arayışlar? Kötü sadece kötüdür. Sahi, ben kötü müyüm?"

Oğlak Burcu:
Oğlakça; " Bu gezegende bir tek insanın yaşamın tüm anlamını biliyor olması mümkündür ama siz onu tanımıyorsunuz ki, beni biraz anlasanız ne olur?"

Kova Burcu:
Kova tek kaşı yukarda sizi süzüyor;"Şimdi şu raporları bir an bırakın; evrenin tek ve sonsuz bir tapınak olduğunu ama bir çocuk tarafından yönetildiğini hiç düşündünüz mü?"

Balık Burcu:
Balık çok mutlu; "Bu, belki de mutluluk değildir, kim bilir? Yoksa bir tür melankoli mi? Ama bir gün mutlu bir anı düşünebilirim nasılsa; neyse, alabilir miyim?"
http://yerlimekan.yetkinforum.com/
Medya..!
Moderatör
Moderatör
Medya..!

Kadın Ikizler Keçi
İş/Hobiler : Voleybolcu
Ruh Hali : ENTEL BURÇLAR Parano10

ENTEL BURÇLAR Empty
MesajKonu: Geri: ENTEL BURÇLAR   ENTEL BURÇLAR I_icon_minitimeSalı Haz. 09, 2009 6:55 pm

İkizler Burcu:
İkizler düşünüyor; " Her geçen gün beni daha mutlu ve daha bilge yapıyor ama acaba hangisi gerekli?"

xD
http://www.yerlimekan.yetkinforumcom
SaMT-ı ÜMiD
Admin
Admin
SaMT-ı ÜMiD

Erkek Mesaj Sayısı : 1603
Kişisel İleti : SaMT-ı ÜMiD # mASUmhane Beden
Ruh Hali : ENTEL BURÇLAR Ozlemi10

ENTEL BURÇLAR Empty
MesajKonu: Geri: ENTEL BURÇLAR   ENTEL BURÇLAR I_icon_minitimeSalı Haz. 09, 2009 6:58 pm

burcların entelımıde var :D
http://yerlimekan.yetkinforum.com
SéRzéNisT
Miss Admin
Miss Admin
SéRzéNisT

Kadın Mesaj Sayısı : 1181
Kişisel İleti :        [ SaMT-ı Ümid &  mASUmhaNE BedeN ]        
Ruh Hali : ENTEL BURÇLAR Cilgin10

ENTEL BURÇLAR Empty
MesajKonu: Geri: ENTEL BURÇLAR   ENTEL BURÇLAR I_icon_minitimeSalı Haz. 09, 2009 7:03 pm

varmış valla ENTEL BURÇLAR 672334
http://yerlimekan.yetkinforum.com/

ENTEL BURÇLAR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tek başlıkta tüm burçlar ve özellikleri
» burçlar-kadınlar ve tarzları