Yerli Mekan -- Mekanın Burası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gençlerin Yeni Mekanı Yerli Mekan Herşeyi Bulabilirsiniz

AnasayfaAnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En kısa zamanda yeni gelışmelerle karsınızda olacagiz...

Çelik tencereli telli cinayet

2 posters
YazarMesaj
SaMT-ı ÜMiD
Admin
Admin
SaMT-ı ÜMiD

Erkek Mesaj Sayısı : 1603
Kişisel İleti : SaMT-ı ÜMiD # mASUmhane Beden
Ruh Hali : Çelik tencereli telli cinayet Ozlemi10

Çelik tencereli telli cinayet Empty
MesajKonu: Çelik tencereli telli cinayet   Çelik tencereli telli cinayet I_icon_minitimePerş. Mart 19, 2009 4:24 pm

Önce tencereyle kafasına vurdu, sonra boğarak öldürdü.

Eskişehir'de inşaat işçisi, kendisine olan 13 bin TL borcunu ödemediği gerekçesiyle tartıştığı arkadaşını evine çağırıp kafasına çelik tencereyle vurdu, ardından boğarak öldürdü. Cesedini kutuya koyup kokmaması için balkona çıkaran zanlı, gözaltına alındı.

Evli ve iki çocuk babası olan inşaat ustası Reşat Aydeniz'in, yakınları Aydeniz'den 2 gündür haber alamayınca, polise başvurdular. Olayı araştıran polis ekipleri, Aydeniz'in yakın arkadaşı inşaat ustası Ersan Ç.'yi (Çolak-40) gözaltına aldı. Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi'nde sorgulanan Ersan Ç., borç nedeniyle tartıştığı arakadaşının kafasına çelik tencereyle vurduktan sonra boğarak öldürdüğünü itiraf etti. Ersan Ç., Aydeniz'in cesedini bir kutuya koyduktan sonra 'kokmasın' diye balkona çıkardığını söyledi.

Ersan Ç., Reşat Aydeniz ile birlikte 5 yıldır iyi arkadaş olduklarını belirterek, "İnşaatlarda birlikte çalıştık. Kendisine 3 yıl kadar önce 13 bin TL borç para vermiştim. Ama, parayı bir türlü ödemedi. Şimdi herkes gibi ben de krizden etkilendim. Birkaç gün önce evime geldiğinde yine borcumu geri istedim. Parayı veremeyeceğini söyleyince de öldürdüm. Yakalanacağım aklıma gelmezdi" şeklinde konuştu.

Çelik, 2 gün önce inşaat ustası Reşat Aydeniz'i Eskişehir'in Vişnelik Mahallesi Yeni Bahçeler Sokak 64 numaradaki evine çağırdığını belirterek, cinayeti şöyle anlattı: "Eşimden boşandığım için yalnız kalıyorum. Zaman zaman bu evde Reşat ile bir araya gelirdik. Yine onu eve çağırdım. 13 bin TL borcumu bir kez daha istedim. Krizin kendisini de etkilediğini söyledi. Aramızda tartışma çıktı. Ben de sinirlenerek ilk önce elime geçirdiğim çelik tencereyi hiç beklemediği bir anda başına vurdum. Daha sonra ise balkondaki çamaşır ipi ile onu boğdum. Öldüğüne kesin emin olmak için onu su dolu küvete koydum. Öldüğüne kanaat getirince, onu karton bir kutuya koyarak, kokmaması için balkona çıkardım. Uygun bir zamanda onu gömecektim. Polisi karşımda görünce soğukkanlılığımı koruyamayarak, polise cinayeti anlattım."
http://yerlimekan.yetkinforum.com
al bırde burdan yak
Süper Moderatör
Süper Moderatör
al bırde burdan yak

Erkek Yengeç Kedi
İş/Hobiler : !!! Ne FArk Ederkİ !!!
Kişisel İleti : !!! Ne FArk Ederkİ !!!
Yaz. : Süper Moderatör
Ruh Hali : Çelik tencereli telli cinayet Kizgin10

Çelik tencereli telli cinayet Empty
MesajKonu: Geri: Çelik tencereli telli cinayet   Çelik tencereli telli cinayet I_icon_minitimePerş. Mart 19, 2009 4:41 pm

garıp bır oldurme seklı olmus Sad

Çelik tencereli telli cinayet
1 sayfadaki 1 sayfası