Yerli Mekan -- Mekanın Burası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gençlerin Yeni Mekanı Yerli Mekan Herşeyi Bulabilirsiniz

AnasayfaAnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En kısa zamanda yeni gelışmelerle karsınızda olacagiz...

Mekan Dergi SAYI:1

3 posters
YazarMesaj
SéRzéNisT
Miss Admin
Miss Admin
SéRzéNisT

Kadın Mesaj Sayısı : 1181
Kişisel İleti :        [ SaMT-ı Ümid &  mASUmhaNE BedeN ]        
Ruh Hali : Mekan Dergi     SAYI:1 Cilgin10

Mekan Dergi     SAYI:1 Empty
MesajKonu: Mekan Dergi SAYI:1   Mekan Dergi     SAYI:1 I_icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2009 9:56 pm

Mekan Dergi     SAYI:1 Resim013

Evet arkadaşlar Mekan Dergimiz 1.sayı ile karşınızda biraz eğlenceli birşeyler olsun dedik sitede böyle birşey düşündük.Devamı gelecek elbette neyse fazla yazı ile bunaltmayayım sizleri.İyi Okumalar :)

SéRzéNisT

Nostalji Mekan

Mekan Dergi     SAYI:1 Adsz1x

KİŞİLİK TESTİMİZ

Şimdiki erkek arkadaşınız eski sevgilileriniz hakkında size soru soruyor. Cevabınız ne olur?

A- Birkaç kez doğru erkeği bulduğumu sandım ama sonunda hep kalbi kırılan ben oldum.
B-İşler hiçbir zaman romantik bir şekilde gelişmedi ve çok iyi arkadaşlar kazandım.
C- Eğer adalet diye bir şey varsa, onlar da şimdiki sevgililerinin borçlarıyla uğraşırlar.

Erkek arkadaşınız kabus gibi olan patronu tarafından işten atıldı. Doğal olarak siz:

A- Sevgi ve şefkate ihtiyacı olduğunu düşünerek yanınıza taşınması konusunda ısrar edersiniz
B- Romantik tatilinizden önce bir iş bulması gerektiğini, aksi takdirde otel faturasını ödeyemeyeceğinizi söylersiniz.
C- Onu yemeğe çıkarırsınız ve iş bulması konusunda ona sonsuz destek olduğunuzu anlatırsınız.

Her zaman gittiğiniz restorana giderken sevgiliniz yine yolu şaşırıyor. Ne söylersiniz?

A-Buraları hep karıştırıyorum. İlerden sola dönmemiz gerekiyor galiba değil mi?
B-Bir kez olsun sola dönmen gerektiğini hatırlayabilir misin acaba?
C-Hiç sesinizi çıkarmaz sonra da suçu üzerinize alırsınız.

Bütçesi uygun olmadığı için doğum gününüzde size özel bir akşam yemeği hazırlamış ve sizin için yazdığı şarkıyı söyleyen sevgilinize tepkiniz ne olur?

A-Tatlım milyon yıl geçse de sen asla zengin olamazsın.
B-Bu kadar zahmete ne gerek vardı, ben yemeği hazırlardım.
C- Evet, bana ne aldın?

Onun yanına taşındığınızda, ikinizin de ihtiyacınızdan daha fazla eşyaya sahip olduğunu anladınız. Ne yaparsınız?

A- Eğer o plastik tabaklarından birini atarsa siz de sandalyelerinizden birini atarsınız.
B-Eşyalarını ihtiyacı olan birilerine vermesi konusunda ısrar edersiniz.
C- Bütün eşyalarınızı atmayı teklif edersiniz, nasıl olsa size daha sonra parasını verir.

Verdiğiniz partide erkek arkadaşınız, ertesi sabah babasının ameliyat olacağını söylüyor. Ne yaparsınız?

A- Eğer yarın bu iş bitmezse onu terk edeceğinizi söylersiniz.
B- Eğer kendini iyi hissediyorsa biraz daha kalmasını teklif edersiniz.
C-Yemeği ertelersiniz.

Büyük bir proje üstünde çalışıyorsunuz. Erkek arkadaşınız ise sizinle daha fazla vakit geçirmek istediğini söylüyor. Ne dersiniz?

A-Üzgünüm tatlım bu işi bitirmek zorundayım ama hafta sonu için plan yapabiliriz.
B-Bu şekilde yakınmak yerine bana destek olmanı beklerdim.
C- Haklısın hayatım. On dakika sonra evdeyim.

Yemek yedikten sonra dişini karıştırmak gibi kötü bir alışkanlığı var. Ne yaparsınız?

A- Kürdanın tırnaktan daha fazla işe yaradığı ile ilgili bir espri yaparsınız.
B- Umursamazsınız.
C- Arkadaşlarınızla yemekteyken onun bu probleminden bahsedersiniz. Böylece bu alışkanlığından kesin olarak kurtulur.

Cevaplar bir dahaki sayıya :D

BİR FIKRA

HIRSIZLIĞIN BÖYLESİ

Hırsızın biri, bi apartmanın çatısına çıkıp gözüne kestirdiği bi dairenin anten kablosunu kesmiş. Evin ahalisi o sırada televizyon seyrediyomuş. Yayın kesilince, TV'yi bir-iki kurcaladıktan sonra, "Bozuldu heralde" diye düşünüp, yatmışlar.

Ertesi gün adam işe gittikten sonra kapı çalınmış. Kapıda mavi iş önlüklü biri. Adamın karısına, "Yenge, beni abi gönderdi. Sizin televizyon bozukmuş galiba. 'Alın da bir bakın' dedi" demiş. Kadıncağız da ne bilsin, vermiş tabii televizyonu. Akşam adam eve geldiğinde televizyonu görmeyince sormuş haliyle. Kadın da, "Aa! Sen bi usta gönderip aldırdın ya gündüz" demiş. İşin aslı ortaya çıkınca adam dumur olmuş. Yapacak bi şey olmadığından televizyonun üzerine bi bardak soğuk su içmişler.

Aile olayın olduğu hafta sonu balkonda kahvaltı yapıyomuş. Bizim hırsız da o sırada aşağıdan ıslık çala çala geçmez mi?! Kadın o an hırsızı tanımış ve "Bey, televizyonu çalan işte buydu!" demis. Adam hemmen pijamalarla apar topar aşağıya inip hırsızı kovalamaya başlamış. Herif tazı gibi koşuyomuş. Bizim adamcağız da, garibim, gurur meselesi yaptığından dalağını tuta tuta kovalıyomuş.

Beş dakika sonra evin kapısı çalınmış. Bi adam, evin hanımına, "Yengecim abi hırsızı yakaladı. Şimdi karakoldalar. Pantolonuyla, cüzdanını istiyor" demiş. Kadın da vermiş tabii ki normal olarak.

Bu arada bizim adam hırsızı uzun bir süre kovalamış ama nafile, herif sokak aralarında kaybolup gitmiş. Umudu kalmayınca kan ter içinde eve dönmüş. Kapıdan girer girmez, televizyonun üstüne bir de pantolon ve cüzdanın gittiğini öğrenince o şokla koltuğa yığılıp kalmış. Vay be. Bu hırsız milletinden korkulur valla abicim.

Ve de ADMİNİMİZle röportaj
Mekan DerGi:
olur
soruları bulup geliyorum kağıt
içerde kaldı
LeBron James: tmm hadı
Mekan DerGi: resmi dile geçiyorum xD
ordamısın ?
LeBron James:
burdayım
Mekan DerGi: başlıyoruz

LeBron James: tmm
Mekan DerGi: İlk başta sizi tanımayanlar için kendinizden bahsedebilirmisiniz biraz ?
LeBron James: tabiki bahsederım 1 mayıs 1991 doğumluyum
Mekan DerGi: isçi bayramı yani
LeBron James: evt işci bayramı ıyı mı kotu mu bılmıyorum ama
Mekan DerGi: gerçi öyle iyi mi kötü mü yerine göre neyse devam
LeBron James: evt
LeBron James: adım ümit soyadım uçar sanırım yeterli bu kadar fazla derıne ınmeyelım
Mekan DerGi: korktum inmem zaten
LeBron James:
Mekan DerGi: çocukluğa filanda inme niyetim vardı ama bu saatten spnra yok yani

LeBron James: ınme bencede
Mekan DerGi: Evet ikinci sorumuza geçelim biz bu siteyi kurmak nerden aklınıza geldi ?
LeBron James: valla o iş karısık anıden ınternetde gezerken neden benım bı forum sıtem yok dedım ve gerısı geldı
Mekan DerGi: yani gelmiş gerisi belli
LeBron James: daha gerısı geldımı gelecekmı orası bellı değil ama...
Mekan DerGi: bunu anlamadım
LeBron James: anlama bosver
Mekan DerGi: Peki yerli mekan ismi nereden aklınıza geldi
LeBron James: bilmem aniden geldı aklıma sonradan değiştirmek ıstedım bazı kısıler ıyı kalsın dedıler oyle kaldı ıstek olursa degıstırebılırım
Mekan DerGi: güzel isim ama dergi ismimizede uydu
LeBron James: evt uyumlu oldu
Mekan DerGi: Evet şimdi bir başka sorumuza geldik hangi takımlısınız ve o takım sizin için ne ifade ediyor ?
LeBron James: tabiki fenerbahçeliyim ve fenerbahçe bana yasam sevgısını stres atmamı sağlıyor tabı kazandıgımız zaman
Mekan DerGi: kazanmadığımız zaman atamıyoruz galiba stres
LeBron James: yok valla aragones yuzunden
Mekan DerGi: onun gitmesi lazım yani de girmeyelim o konulara
LeBron James: yeter bu kadar spor muhabbetı kasmayalım
Mekan DerGi: Evet hobi ya da fobileriniz var mı ? varsa neler ?
LeBron James: hobilerim spor yani basketbol cok severım oynarım 70 ın ustunme maclarım var ıkıncılıgımız var ama futbolu ızlemeyı severım oynamayı değil
Mekan DerGi: iyiyiz basketbolda yani
LeBron James: yok mütevazı olayım o kadarda değil
Mekan DerGi: Neyse başarılarının devamını dileriz
LeBron James: dileyim bakalım
Mekan DerGi: Başınıza gelen en traji komik olay nedir ?

LeBron James: ooo cok var ya pas gecelım bu konuyu sonra ısteyenlere ozel anlatırım
Mekan DerGi: isteyenlere mi bir daha düşün istersen xD
LeBron James: tmm düşündüm anladım demek ıstedıgını
Mekan DerGi: ne güzel
LeBron James: baska soru
Mekan DerGi: uğurlu bir eşyanız var mı ?

LeBron James: var mira eşyadan sayarsak tabı sen soruyu degıstır ugurlu varlıgınız varmı gıbısınden
Mekan DerGi: olur değiştiririz
Mekan DerGi: Ne tür filmler izlersiniz ve de unutamadığınız b,r film var mı ?
LeBron James: ne tür filmler aksiyon macera bırde belgesellerı cok severım
Mekan DerGi: en sevdiğiniz film peki
LeBron James: en sevdıgım bı aralar goraydı oda cok eskıdı yavv
Mekan DerGi: doğru kaç sene oldu
Mekan DerGi: evet ilgilendiğiniz spor dalı ?
LeBron James: söyledım ya basketbol
Mekan DerGi: bu başka soruydu
LeBron James: bunun cevabıda basketbol ıste
Mekan DerGi: Gündemi takip edermisiniz dergi ya da gazete olayı var mıdır ?

LeBron James: ayda bır slam dergısını alırım bazen fenerbahce dergısı olur gazete olarakda ımkanım oldukca okurum...
Mekan Degi:En son gittiğiniz film ?
LeBron James: en son gıtdıgım recep ıvedık 2 ıdı
Mekan DerGi: Hadi ya buna yorum yapamayacağım
LeBron James: bende pısman oldum gıtdıgıme
Mekan DerGi: film türk insanlarını öyle gösteriyor ve türk insanı bu diyor röportajlarında neyse bu konuya girmeyeyim ben
LeBron James: bencede
Mekan DerGi: yaptığınız en çılgınca olay
LeBron James: zor soru pass
Mekan DerGi: pas tamam
Mekan DerGi: Birinin yerinde olmak isteseydiniz bu kim olurdu ?
LeBron James: kimsenın yerınde olmak ıstemem ben kendımden gayet memmunum
Mekan DerGi: O da güzel tabi
Mekan DerGi: En son okuduğunuz kitap ?

LeBron James: google hikayesı bilerek bu soruları soruyorsun dımı
Mekan DerGi: yok ya kursta hazırladım hepsini
LeBron James: tmm devam
Mekan DerGi: Unutamadığınız bir anı var mı ?
LeBron James: sende hep aynı soruları soruyorsun ya pas pas
LeBron James: hepsi aynı anlama gelıyor
Mekan DerGi: ya klasik soru bunlar
LeBron James: gec
Mekan DerGi: Siteden sevdiğiniz ve sevmediğiniz 3 kişi
LeBron James: sevmedıgım kısı yok sevdıgım kısılerde tüm uyeler ayrım yapamam ama senın ve ramazanın yerı baska tabıkı
Mekan DerGi: iyiymiş kendimi bir değişik hissettim şimdi ya
LeBron James:
Mekan DerGi: Şimdi bir oyun türü birşey var sırada
LeBron James: ne gibi
Mekan DerGi: oyun çok basit oyunun adı ben olsaydım
Mekan DerGi: şimdi cümleler olacak ve sen onları
tamamlayacaksın sen olsaydına göre

LeBron James: pekı basla hadı
Mekan DerGi: Ben cumhubaşkanı olsaydım ...
LeBron James: ben ülkeyı terkederdım
Mekan DerGi:
Ben çöpçü olsaydım ...
LeBron James: beledıye baskanı olurdumD:

LeBron James: komık ınsan
Mekan DerGi: Ben eistein olsaydım
LeBron James: sen bayan eısteın olsaydın bende yardımcın olurdum
Mekan DerGi: ya yok sen olacaksın eistein

LeBron James: ben olurdumD

Mekan DerGi: ya ne yapardın

LeBron James: bırsey yapmazdım
Mekan DerGi: Ben bir elma ağacı olsaydım

LeBron James: bende senı sulayacak su olurdum
Mekan DerGi: ya sensin elma ağacı anla ya

LeBron James: bu oyunu geç kafam karısıt benım rezıl olduk
Mekan DerGi: valla ya ilk oynayan oyunu sen olunca karıştı işler

LeBron James: gec gec daha falza rezıl olmadan
Mekan DerGi: daha ne kaldı ya
LeBron James: sensın hazırlayan
Mekan DerGi: ya özel hayata girmeye gerek var mı

LeBron James: hiç girme
Mekan DerGi: bencede yani döver möversin şimdi
çocukluk dedik girme derine dedin
Mekan DerGi: tırstım ya

LeBron James: sen devam et laf kalabalıgı yapma
Mekan DerGi: ağlayacağım şimdi ya ne şartlar altında röportaj yapıyoruz can güvenliğimiz yok yetkililere duyrulur

Bu arada KADINA ŞİDDETE HAYIR !
LeBron James: bencede kadın hakları var sıddet olmaz
Mekan DerGi: Evet kadın erkek eşittir
LeBron James: geç bu mevzuları
Mekan DerGi: Evet bitti röportaj
üyelerimize bir mesajınız var mı
Mekan DerGi: sayın admin
LeBron James: hepsine çok çok tesekkurler saygılar
yenılıkler devam edecek
Mekan DerGi: kestik xD
http://yerlimekan.yetkinforum.com/
SéRzéNisT
Miss Admin
Miss Admin
SéRzéNisT

MesajKonu: Geri: Mekan Dergi SAYI:1   Mekan Dergi     SAYI:1 I_icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2009 10:19 pm

Site ENLER

Mekan Dergi     SAYI:1 Enler3

Mekan Dergi     SAYI:1 Enler2

Mekan Dergi     SAYI:1 Enler4v

kARİKATÜRLER

Mekan Dergi     SAYI:1 66918268

Mekan Dergi     SAYI:1 Karikaturkarikaturler

Mekan Dergi     SAYI:1 Ana259ac06

Burca göre saç modeli

Koç: Aktif, cesur ve bilinçlisiniz. Duygularınızı olduğu gibi belli ediyor, kısıtlamalara gelemiyorsunuz. Saç modelinizin ise sizi engellemesine tahammülünüz yok. Pratik, kısa saç kesimi tam size göre. Uzun saçlı Koç kadınları, saçlarını mutlaka geriye tarar ve at kuyruğu şeklinde bağlar. Düzgün görünümlü bir at kuyruğu için saçınız nemli iken pürüzsüzleştirici saç kremi uygulayınız.

Boğa: İnatçı, güvenilir ve sabırlı kişiliğiniz var. Güzelliğiniz, cazibeniz ve tüm kadınsı özelliklerinize karşı ayaklarını yere sıkı sıkı basan bir yapıya sahipsiniz. Bu nedenle, fazla abartılı saç modellerini kendinize asla yakıştıramazsınız. Doğal görünümlü saçlar daha çok hoşunuza gider.

İkizler: Çevrenizle son derece kolay ilişki kuruyorsunuz. Can sıkıntısı size çok yabancı. Aşırı düzene yatkın olmamanız, komplike saç modellerinden hoşlanmamanıza neden oluyor. Sürekli kontrol edilmesi gerekmeyen, doğal haline bırakılmış saçlar size daha uygun.

Yengeç: Son derece duygusal ve idealist bir yapıya sahipsiniz. Ayrıca mesafeli bir insan olduğunuzdan herkesin size kolayca yaklaşmasına izin vermezsiniz. Bu yüzden, yerine göre gözlerinizdeki anlamı çevrenizden gizleyebilmeniz için uzun saçlarınız olmalı.

Aslan: Herkesin sevgilisi olarak, yaşamı dolu dizgin yaşıyorsunuz. Dişi aslanın asaletine sahip olmanıza rağmen yine de kibar bir saç modeli size uygun değil. Burçların kraliçesi olarak herkesin size hayranlık duyması şart. bu yüzden, gösterişli saçlardan ve çarpıcı, cesaret isteyen son moda değişik renklerden korkmayın.

Başak: Dakik bir insansınız. Hatta size mükemmeliyetçi bile denilebilir. Dağınıklığın hiçbir türüne dayanamazsınız. Bu yüzden saçlarınızın özenle taranmış olması şart. Saçlarınıza düzenli bir görünüm vermek için saç spreyi ve briyantin kullanın.

Terazi: Cazibeli ve esprili olmak sizin en temel özelliğiniz. Ayrıca uyum ve estetik konusunda da son derece duyarlısınız. Tıpkı aslan kadını gibi, sizde lüksten çok hoşlanıyorsunuz. Yeter ki fazla dikkat çekici olmasın. Bu nedenle size sade ve şık saç modellerini tavsiye ederiz.

Akrep: Burçlar arasında akrep kadını kadar ne istediğini bilen ve hedefe kilitlenen bir burç daha yoktur. Dışarıdan bakıldığında sakin ve soğuk görünürsünüz. Buna bağlı olarak mükemmel şekillendirilmiş saçlar ve her zaman bakımlı olmak tipik özelliklerinizdir. Saç modellerinizin daha yumuşak ve feminen olmasını sağlayın. Bu tür saçlar size daha çok yakışacaktır.

Yay: Bağımsız karakteriniz sizin tipik özelliğiniz. Ani kararlar alabiliyor, maceradan hoşlanıyorsunuz. Jöle, sprey türü saç şekillenme ürünlerinden pek hoşlanmadığınız için yumuşakça dökülen saç modeli kullanmanızdan ve saçınıza pürüzsüzleştirici saç kremi gibi daha yumuşak formüllü ve doğal görünüm veren şekillendiricilerle şekil vermenizde fayda var.

Oğlak: Kıvrak espri anlayışınız ve ortama uyumunuz sayesinde en zor durumlardan bile yüzünüzün akıyla sıyrılabilirsiniz. her konuda olduğu gibi saç konusunda da sağlamcısınız. Bu yüzden saçınızın bozulmasını önleyen ve her telin yerli yerinde durmasını sağlayan sprey ve jöle gibi şekillendiriciler kullanın.

Kova: Etrafınızda olup biten her şeyle ilgili ve son derece ateşlisiniz. Sürekli yeni fikirler peşindesiniz. Bu durumda, karmaşık saç modellerine ayıracak zamanınız da yok. Ancak, o doğal ışıltınızı yitirmemeniz için saç bakımınıza da özen gösterin. Kişisel saç bakımınıza uygun ürünleri kullanmayı ihmal etmeyin.

Balık: Romantik ve güçlü sezgilere sahip bir insansınız. Yaşamda duyarlı ve duygulu hareketlerle ilerliyorsunuz. Saçlarınız da sizin gibi duyarlı olduğundan boya ve perma gibi kimyasal uygulamalardan uzak durun. Bitkisel boyalar ve alkol oranı düşük şekillendiriciler kullanmaya özen gösterin."

_____________________________________________________________________________________________
Degimizde çıktığı günlerdeki tarihi önemli detaylara da yer vermek istedik :)
İSTİKLAL MARŞININ KABULÜ: 12 MART 1921
(Bu yazı toplam 617669 defa okundu)

İstiklal Marşımız, yurdumuzun düşman işgaline uğradığı felaket günlerinde hazırlandı. Saldırgan düşmana karşı Anadolu’da tutuşan heyecanı koruyacak; vatan sevgisini ve inancı canlı tutacak bir marşın hazırlanması düşüncesi, Genel Kurmay Başkanı İsmet (İnönü) Paşa dan geldi. İsmet İnönü böyle bir marşın Fransız ordusunda mevcut olduğunu ve bizim ordumuz için de faydalı olacağını Milli Eğitim Bakanlığına iletti. Milli Eğitim Bakanlığı da bu düşünceyi benimseyip bir yarışma düzenledi. Beğenilen güfte için 500 lira ödül verilecekti. Yarışma için 734 şiir gönderildi. Bir kurulca bunlar titizlikle incelenip 6 tanesi ayrıldı. Ama hiçbiri beğenilmedi; marş olacak değerde bulunmadı. O zaman Burdur Milletvekili olan Mehmet Akif’in para ödülünden rahatsızlık duyduğu için yarışmaya katılmadığı öğrenildi. Dönemin Milli Eğitim Bakanı Hamdullah Suphi şairin Meclis’teki sıra arkadaşı Balıkesir Milletvekili Hasan Basri Bey’in yardımını istedi.

Hasan Basri Bey bundan sonrasını şöyle anlatıyor:

‘‘Akif Bey’in yanımda olduğu bir zaman,elime bir kağıt parçası alarak,onun dikkatini çekecek bir tarzda yazmaya başladım.

- Ne yazıyorsun?

- Marş…İstiklal Marşı yazıyorum.

- Yahu sen ne adamsın? Seçilecek şiire para ödülü verileceğini bilmiyor musun? içinde para olan bir işe nasıl katılıyorsun?

- Yarışma kaldırıldı? Seçilecek şiire ne para verilecek, ne de her hangi bir ödül. Milli Eğitim Bakanı bana güvence verdi.

- Ya, o halde yazalım.

İşte böylece yazılmaya başlanan ve 48 saatte bitirilen İstiklal Marşı, imzasız olarak Milli Eğitim Bakanlığının seçici kuruluna sunuldu. Milli Eğitim Bakanı Hamdullah Suphi, daha önce seçilen 6 şiirle birlikte yeni şiiri Ordu Komutanlarına gönderdi. Onlardan, şiirlerin askerlere okunmasını, beğenilenleri sıralamalarını istedi. Komutanlar, kısa sürede sonucu bildirdiler: Hepsi de Mehmet Akif’in şiirini birinci sıraya almıştı. Bundan sonraki iş, İstiklal Marşı’nın T.B.M.M’ne getirip kabul ettirmekti. Marş, ilkin Meclis’in 1 Mart 1921 günü yaptığı ikinci oturumunda ele alındı. Başkan Mustafa Kemal’in söz vermesi üzerine Hamdullah Suphi kürsüye gelerek, sık sık alkışlarla kesilen şiiri okudu ve son seçimin Meclis’e ait olduğunu söyledi. O gün oylama yapılmadı. Şiirle ilgili konuşmalar ve oylama, Meclis’in 12 Mart 1921 günü öğleden sonraki oturumunda yapıldı. Bazı milletvekilleri, bir komisyon kurularak şiirin yeniden incelenmesini, bazıları da hemen görülüp karara bağlanmasını istediler. Uzunca tartışmalardan sonra, şiirin kabulü için verilen 6 önerge benimsendi ve İstiklal Marşı çoğunlukla kabul edildi.

________________________________________________________________________________

Bu sayıda olmadı ama diğer sayılarımızda üyelerimizin resim şiir deneme grafiti lirik gibi çalışmalarını koymayı düşünüyoruz.Yollarsanız seviniriz ve yayınlarız ...:)

Mekan Dergi
SéRzéNisT
Miss Admin
Miss Admin
SéRzéNisT

MesajKonu: Geri: Mekan Dergi SAYI:1   Mekan Dergi     SAYI:1 I_icon_minitimePaz Mart 15, 2009 12:20 pm

Forum Enler
en güzeli :Serzenist

en yakışıklısı :Lebron James

en yeteneklisi :Serzenist (Lirikler ve graflar demişler xD )

en zekisi :Tuba,Lebron James ve serzenist (Hepsi 1 oyla )

en fırlaması :Tuba ve microbic

en komiği :Ateşten gömlek

en tatlısı :Serzenist

en edebiyatçı : Mngp

en tarihçi :Morcivert ve microbic

en geyikçi :Microbic

en süperi :Lebron James

en delikanlısı :Ateşten gömlek ve Lebron James

en yapışkanı : -

en muzuru :Microbic

en çalışkanı :Lebron James ve Morcivert

en dedikoducusu : -

en kıskancı :Lebron James

en platoniği :Tuba

en aşıkları :Lebron - Serzenist

en sabırlısı :Tuba

en acelecisi :Serzenist

en çatlağı :Microbic

en popüleri :Ateşten gömlek ve Lebron james

en zillisi :Spolied

en asili :Tuba

en kızgını :Microbic

en sakini :Morcivert

en hayvanseveri :Serzenist (Hamsterı ve maceraları xD )

(Forum enler bölümünden üyelerin verdiği cevaplara göre oluşturulmuştur )

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Film ÖNERİMİZ :)

Slumdog Millionaire, Hindistanda yaşayan Jamal adlı bi gencin çocukluğundan itibaren, bir genel kültür yarışmasına katılmasına kadar olan hikayesini anlatıyor. Gerçekten hayatın çok farklı bir yüzünü göstermiş. İzleyen herkesin hoşuna gideceğine eminim. Ayrıca yönetmenine Oscar Ödüllerinde "En iyi Yönetmen" ödülünü kazandıran film, bununla beraber 8 dalda Oscar ödülü kazandı.

-En İyi Film
-En İyi Uyarlama Senaryo
-En İyi Görüntü Yönetmeni
-En İyi Ses Miksajı
-En İyi Kurgu
-En İyi Müzik
-En İyi Orjinal Şarkı

Sürekli dalga geçilen Hint filmlerini bilirsiniz =) Oscar adaylarını izlerken bende aynı fikre kapıldım. Hatta nasıl aday gösterildi diye şaşırdığımı söyleyebilirim. Ama gerçekten çok, çok farklı bir film, herkese tavsiye ediyorum =)=)
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Mekan Dergi SAYI:1   Mekan Dergi     SAYI:1 I_icon_minitimePaz Mart 15, 2009 10:35 pm

asu sagolasın iyi olmuş ilk dergimiz bidakiler daha güzel olcak inş. :)) ozellıkle adminimizle röportaj süperr xD
SéRzéNisT
Miss Admin
Miss Admin
SéRzéNisT

MesajKonu: Geri: Mekan Dergi SAYI:1   Mekan Dergi     SAYI:1 I_icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 7:31 am

Saolasın çinay xD
Tûba
Üye
Üye
Tûba

Kadın Mesaj Sayısı : 150
Kişisel İleti : There's only 1 thing 2 do 3 words 4 you: I love you...
Ruh Hali : Mekan Dergi     SAYI:1 Asik10

MesajKonu: Geri: Mekan Dergi SAYI:1   Mekan Dergi     SAYI:1 I_icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 6:05 pm

Çok güzel olmuş asucum xD

Özellikle röportaj 10 numara Mekan Dergi     SAYI:1 164126 Mekan Dergi     SAYI:1 164126
SéRzéNisT
Miss Admin
Miss Admin
SéRzéNisT

MesajKonu: Geri: Mekan Dergi SAYI:1   Mekan Dergi     SAYI:1 I_icon_minitimeSalı Mart 17, 2009 7:35 am

Öyledir ya dövecekti neredeyse zor şartlar altında görevdeyiz ..:D:D Mekan Dergi     SAYI:1 672334
r4m4z4n99
Web Master
Web Master
r4m4z4n99

Erkek Mesaj Sayısı : 460
İş/Hobiler : Futbolcu ...
Kişisel İleti : Herşeyin Bitti Zmn Bnm Hikayem Bşlar
Yaz. : Zamana Karşı Bir Yarış İçindeyim Sonunda Mutlu Olan BenOlucam Wink...
Ruh Hali : Mekan Dergi     SAYI:1 Asik10

MesajKonu: Geri: Mekan Dergi SAYI:1   Mekan Dergi     SAYI:1 I_icon_minitimeSalı Mart 17, 2009 3:57 pm

spr olmuş valla emeğine sağlık
http://yerlimekan.yetkinforum.com
SéRzéNisT
Miss Admin
Miss Admin
SéRzéNisT

MesajKonu: Geri: Mekan Dergi SAYI:1   Mekan Dergi     SAYI:1 I_icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 7:30 am

sende saolasın :)

Mekan Dergi SAYI:1
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mekan burası Dergi
» OkunabiLen En Büyük Sayı
» sagopa kajmer blue jean dergi röportajı <yeni>
» Türklere Has Mekan İsimleri x))
» kOmİK mEKaN iSiMlEri