Yerli Mekan -- Mekanın Burası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gençlerin Yeni Mekanı Yerli Mekan Herşeyi Bulabilirsiniz

AnasayfaAnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En kısa zamanda yeni gelışmelerle karsınızda olacagiz...

şimdi hiçbir şeye hiçbir kimseye inanmıyorum..

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

şimdi hiçbir şeye hiçbir kimseye inanmıyorum.. Empty
MesajKonu: şimdi hiçbir şeye hiçbir kimseye inanmıyorum..   şimdi hiçbir şeye hiçbir kimseye inanmıyorum.. I_icon_minitimeCuma Mart 13, 2009 5:17 pm

Gözlerime bakar, hayat bu , yaşamak bu, huzur bu derdin… Her şeyimsin benim, hayatım, canım, nefesim sensin derdin. Yaşamanın tek sebebi bendim. Öyle söylerdin. Sen yanımda yokken nefes alamam derdin, gözlerinde kaybolmazsam yolumu bulamam, saçların olmazsa güneşim ısıtmaz, gözlerin olmazsa yağmurum yağmaz, ellerin olmazsa bu hayat beni tutmaz derdin… Seni öyle seviyorum ki derdin, hiç kimse bu kadar sevilmemiştir. Seni öyle seviyorum ki, seninle nefes alabiliyorum, sen olmadan yaşayamam derdin.

Şimdi yaşayabiliyor musun?

Bense her söylediğine koşulsuzca inandım. Benim doğrularım senin söylediklerindi. Cümlelerim senin cümlelerinden ibaretti. Dünyam senin ellerinden ibaretti. Beni gerçekten sevdiğine inandım. Bensiz yaşayamayacağına inandım. Senin yalan söylemeyeceğine inandım. Sen benim tanrımdın. Seni bir tanrıya inanır gibi sevdim. Sorgulamadan, öğretilmeden, varlığını içimde hissederek… Tanrının emri gibi güvendim her sözüne. Sana inandım. Varlığına taptım.

Şimdi hiçbir şeye inanmıyorum, biliyor musun?

Senin güneşlerin hep ısıtır biliyorum şimdi. Senin yağmurların hep yağar. Senin hayatın her zaman ellerinden tutar. Bana gerek yok biliyorum. Ben olmasam da sen varsın. Ben olmasam da nefes alacaksın. Ben olmasam da yaşayacaksın.Biliyorum...

şimdi hiçbir şeye hiçbir kimseye inanmıyorum..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SeSLi FıkraLar... Hiçbir yerde Yook "Galiba"