Yerli Mekan -- Mekanın Burası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gençlerin Yeni Mekanı Yerli Mekan Herşeyi Bulabilirsiniz

AnasayfaAnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En kısa zamanda yeni gelışmelerle karsınızda olacagiz...

Sansar Salvo - 3. Dünya Savaşı feat. Fuat

YazarMesaj
SaMT-ı ÜMiD
Admin
Admin
SaMT-ı ÜMiD

Erkek Mesaj Sayısı : 1603
Kişisel İleti : SaMT-ı ÜMiD # mASUmhane Beden
Ruh Hali : Sansar Salvo - 3. Dünya Savaşı feat. Fuat Ozlemi10

Sansar Salvo - 3. Dünya Savaşı feat. Fuat Empty
MesajKonu: Sansar Salvo - 3. Dünya Savaşı feat. Fuat   Sansar Salvo - 3. Dünya Savaşı feat. Fuat I_icon_minitimeÇarş. Mart 11, 2009 3:05 pm

Sansar verse:
Bu beate söyleyecek kelime bulamıoyrum,bulmamada gerek yok homie,zaten aramıyorum.Fame olmak için bana yalanmaya kalkmaÇok güçlü bir savaşçısın yalanların kalkan..Senin o kankan bana yalanmaz,donunda kan var salak inanmaz kapım kapanmaz,barışmak isteyen barışsın ama korkum da yok yani ortalık karışsınKonserler çakışsın o yaka ve bu yakada,Kadıköy farklıdır aga,bunu unutmaKafan bulutta benim kafamsa tümde,müziğime yadigar yıllarımsa Rexte.Piskopat stilde biz de smokey stilde,seni istemiyorum kncık sen itildin,fena ppildin,öhömkaşınmasın,o yakadan bu yakaya hastalık taşınmasın

(Nakaratx2)
3.Dünya Savaşı iki kişi mürettebat
Alan akıl sağlığım büyük tahribat
yaşandı ben kaşındım el bombasını fırlat
ben bir panzer aldım yanıma kod adı:Fuat

Fuat verse:
Şu yolda kaç testi kırıldıyeksin,bu kolda aç resti dirildi merceksin.Keksin puştUçtu kuşu dur,can çıkmaz kolayca git tuzak kur.Urartulardan eski,her keş rap yapar ama sonuç eksi,gümüş tepside getir çayları,keklik tekrar skilir pompayla jetskiParanoyadan çıkagelir iki cümle,sizin amna koyiim Fuat zümrenin içinde gezer(yeah)fitne,diss yapamaz ki bana o pne,alemin ilki gelip dizdi kurşuna kolpaları gizli gizli

( Merkezden sansara Merkezden sansara Tamam 3. dünya savaşı çıktı Mühimmat yok takviye bekliyoruz Tamam )

Nakaratx2
3.Dünya Savaşı iki kişi mürettebat
Alan akıl sağlığım büyük tahribat
yaşandı ben kaşındım el bombasını fırlat
ben bir panzer aldım yanıma kod adı:Fuat

http://yerlimekan.yetkinforum.com

Sansar Salvo - 3. Dünya Savaşı feat. Fuat
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sansar Salvo feat Elçin Orçun - 180 Km
» Sansar Salvo feat Fuchs - Öldü Sanma