Yerli Mekan -- Mekanın Burası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gençlerin Yeni Mekanı Yerli Mekan Herşeyi Bulabilirsiniz

AnasayfaAnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En kısa zamanda yeni gelışmelerle karsınızda olacagiz...

TRANSFORMATION TOTEM NEDIR?-Hacksiz,Hilesiz 11k ya TS Basma

YazarMesaj
Endop002
Üye
Üye
Endop002

Erkek Aslan Keçi

TRANSFORMATION TOTEM NEDIR?-Hacksiz,Hilesiz 11k ya TS Basma Empty
MesajKonu: TRANSFORMATION TOTEM NEDIR?-Hacksiz,Hilesiz 11k ya TS Basma   TRANSFORMATION TOTEM NEDIR?-Hacksiz,Hilesiz 11k ya TS Basma I_icon_minitimePerş. Şub. 26, 2009 3:28 pm

Arkadaşlar hepiniz biliyorsunuzdur.Koxp programlarında oto ts diye bir şey vardır ve bunun için Transformation Gem alırsınız..Ama çok kişinin bilmediği 1 yöntem ile hile olmadan 11k ile istediğiniz kadar ts basabilirsiniz..

Bunun için size Transformation Totem gereklidir.Bunun ne olduğunu pek iyi bilmiyor olabilirsiniz.Ama belki ara sıra tezgahlarda görmüşsünüzdür..Bu itemi alıp kullandığınız zaman transformation gem yardımıyla ucuza ts basabilirsiniz..Bu mage ve priestler için çok yardımcı olacaktır sanıyorum..

Şimdi asıl soru:Bu item nerden düşer ?
Transformation Totem, Bifrost taşlarından düşmektedir.BF taşı kırdırdığınızda çıkma ihtimali vardır..Başka dropları da olabilir.Ben bu kadar bilgi bulabildim.İsteyen kingof- kn -ight dan probabilities den inceleyebilirler..

Çok hoş bir item değil mi
Önceden verildi mi bilmiyorum ama bilmeyenler vardır...

Eğer bunu okuduysanız lütfen bir +r3p...

TAMAMEN KENDI YAZIMIMDIR...

TRANSFORMATION TOTEM NEDIR?-Hacksiz,Hilesiz 11k ya TS Basma
1 sayfadaki 1 sayfası